Zenica

Majčin dan proslavljen u KŠC Sv. Pavao


U KŠC Sv. Pavao Zenica, u petak,17. svibnja održana je priredba povodom Majčinog dana, koju su pripremili učenici Osnovne škole zajedno s voditeljima sekcija.

Koordinatori programa bili su učiteljice: Anita Pupić Milešić i Ines Drinić te učitelj Ivan Mioč. Nazočne je na početku pozdravio ravnatelj Centra vlč. dr. Vlatko Rosić.

Program priredbe otvorile su mažoretkinje Osnovne škole pod vodstvom vanjske suradnice Lidije Solo. U nastavku programa nizale su se točke koje su pripremile voditeljice sekcija: recitatorske, učiteljice Ines Drinić i Mirjana Čuže, literarne, učiteljica Sanja Boras i nastavnica Sanja Jelović, plesne, učiteljice Vesna Jovanović Lončar i Anita Pupić Milešić te zbora, učiteljice Ivona Marić, Dijana Krišto i Anita Pupić Milešić.

 

Program su zatvorili najmlađi učenici, prvašići s izvedbom Najbolja mama na svijetu, pod vodstvom učiteljica: Ane Vrdoljak, Magdalene Đurić i Ervine Blažević. Ove su godine u programu sudjelovali i gosti Osnovne škole Mak Dizdar Zenica, u pratnji učiteljice Selme Husaković.

Učenici Ema i Daanin predstavili su se dramsko-plesnom koreografijom Mati sa snažnom porukom majke koja nije fizički prisutna, ali duhom zauvijek štiti i čuva svoje dijete.

J.Vr.,KT