Sub, 07. Listopad 2017. 12:22
Najtraženije izdanje „Kršćanske sadašnjosti" u proteklom razdoblju bila je knjiga „Susret sa živim Bogom. Temeljno kršćansko iskustvo. Seminar za evangelizaciju Crkve" Tomislava Ivančića.
Na drugom mjestu je knjiga Elreda Rivalenskog O prijateljstvu. Treće mjesto zauzima dokument Kongregacije za kler Dar svećeničkog zvanja - Ratio fundamentalis institutionis sacerdotalis (D-177).
Knjiga Želim ti sva blaga Božja čiji je autor Stjepan Lice nalazi se na četvrtom mjestu, a na petom mjestu nalazi se knjiga Isus u Rimu. San Benedikta XVI. - Neobična sanjarska priča i autor Juan Maria Laboa.
Marie-Paul Farran s knjigom Majka milosrđa. Jedan mjesec s Marijom zauzima šesto mjesto, a sedmo knjiga Sto godina Fatime. Značenje Fatime u naše doba Antona Nadraha.
Više o izdanjima može se naći na www.ks.hr.
KT